Матеріально-технічна база

Площа земельної ділянки дошкільного закладу становить 1,0975 га, в тому числі: 0,1352 га – капітальна, 0,9623 га – прибудинкова територія.
На території дошкільного закладу розміщені головна будівля, склади та комори, 11 ігрових майданчиків з навісами, 2 фізкультурні майданчики.
Загальна площа дошкільного закладу становить 1967,4 кв.м. Будівля закладу збудована за типовим проектом на 2 поверхи.
На І поверсі розміщенні харчоблок, пральня, 4 групи для раннього та дошкільного віку, які мають окремі входи, спортивний зал із площею 51,4 кв.м, музичний зал – 75,4 кв.м, педагогічний кабінет – 32,5 кв.м, медичний блок – 29,3 кв.м та кабінети спеціалістів.

На ІІ поверсі розташовані кабінети директора, вихователя-методиста та 7 груп для дітей дошкільного віку, які містять великі спальні кімнати, роздягальні, туалетні блоки.
Завдяки встановленню електроводонагрівачів групи забезпечені протічною гарячою водою.
В закладі проведений капітальний ремонт системи опалення, водопостачання та водовідведення, капітальний ремонт харчоблоку, проведений ремонт ігрових майданчиків та групових кімнат.

Щорічно матеріально-технічна база закладу поповнюється технологічним обладнанням, м’яким та твердим інвентарем, меблями, посудом. Так у 2017 році були придбані холодильна шафа, електром’ясорубка, елекронна вага.

 

Електронна реєстрація дітей в ЗДО

НАША АДРЕСА

м. Калуш,

вул. Січових Стрільців,31

Івано-Франківської області, 77300

тел. (03472) 6-63-89

Email: shapochka31@i.ua

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПОГОДА

Погода

Статистика відвідувань:

1 користувачів переглядають сайт
Користувачі: 1 Бот