Ой, Весно, дай нам миру, щастя!
Упродовж тижня музична зала дитячого садка сяяла сонячним промінням, усміхалася пелюстками квітів, втішалась радісним щебетом птахів під час весняних свят, які проводились в усіх групах. Вихованці подарували присутнім шквал емоцій, море позитиву, піднесений настрій, щирі усмішки своїми музичними номерами. На завершення свят діти озвучили щире прохання: Заходь, Весно, розсип пелюстки квітів, і спів пташиний швидше увімкни! Бо в кожному куточку України , чекають ПЕРЕМОЖНОЇ ВЕСНИ!


Залишити відповідь