Умови доступності та групи спеціального призначення

 

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» значно посилено державну підтримку дітей з особливими потребами. Набули актуальності питання інтеграції таких дітей в суспільство, метою якої є доступ до якісної освіти.

В нашому закладі діє логопедична група для дітей з вадами мовлення, яка функціонує з 2015 року. Наповнюваність групи складає 10 – 12 дітей. Прийом вихованців в дану групу відбувається за наявності рішення міського інклюзивно-ресурсного центру.

З вересня 2019 року в закладі відкрита група для дітей із затримкою психічного розвитку. Наповнюваність групи до 10 дітей. Прийом вихованців в дану групу відбувається за наявності рішення міського інклюзивно-ресурсного центру, та направлення управління освіти.

З дітьми працюють два вчителі-логопеди( логопедична група), вчитель дефектолог ( група ЗПР)  та два вихователі. Освітній процес здійснюється за програмами та рекомендаціями затвердженими Міністерством освіти і науки України:

  • Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п’ятого року життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення (програмно-методичний комплекс Рібцун Ю.В.) // Мандрівець. Лист МОН молоді і спорту від 05.12.2012 №1/11-18798;
  • Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення (програмно-методичний комплекс Трофименко Л.І.) // Мандрівець. Лист МОН молоді і спорту від 05.12.2012 №1/11-18794;
  • Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного вікуіз фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення (програмно-методичний комплекс Бартєнєва Л.І.) // Сайт МОН. Лист МОН молоді і спорту від 05.12.2012 №1/11-18796.
  • Віконечко. Програма розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7-ми років./ Т.В. Сак. Мандрівець, 2020.- 312 с.

З метою забезпечення безбар’єрного доступу вихованців в закладі облаштовані кнопки виклику та пологі входи на перші поверхи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3  ×    =  3

Електронна реєстрація дітей в ЗДО
НАША АДРЕСА

м. Калуш,

вул. Січових Стрільців,31

Івано-Франківської області, 77300

тел. (03472) 6-63-89

Email: shapochka31@i.ua

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ПОГОДА
Погода
Статистика відвідувань:
1 користувачів переглядають сайт
Користувачі: 1 Бот