Порядок взяття дітей на облік

Порядок взяття дітей на облік для прийому у дошкільний навчальний  заклад.

 1. Облік дітей до зарахування їх у дошкільний навчальний заклад здійснюють усі дошкільні навчальні заклади, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.
 2. На облік беруться діти, яким виповнився 1 рік, і, батьки яких проживають на території Калуської міської ради.
 3. Дошкільні навчальні заклади здійснюють облік протягом року за територіальним принципом.
 4. Для взяття на облік дітей до зарахування їх у дошкільний навчальний заклад батьки надають відповідні документи: копію свідоцтва про народження дитини, копію документів, що засвідчують реєстрацію чи місце проживання батьків на території міської ради.
 5. Батьки мають право стати на облік тільки в одному із дошкільних навчальних закладах міста. Заклади освіти періодично проводять звірку даних обліку.
 6. Книга обліку дітей до зарахування їх у дошкільний навчальний заклад ведеться відповідно до вимог «Інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах».
 7. Запис даних у книзі обліку дітей здійснюється за такою формою: прізвище та ім’я дитини, дата народження, домашня адреса, підпис батьків про ознайомлення з вимогами щодо правомірності запису тільки в одному із дошкільних навчальних закладів, примітка (додаткові дані).
 8. Дошкільні навчальні заклади комбінованого типу, що мають у складі спеціальні групи для дітей з особливими потребами, комплектуються на підставі висновку психолого-медико-педагогічної комісій.
 9. Зняття дитини з обліку відбувається в наступних випадках:
 • виявлення у поданих документах відомостей, що не відповідають дійсності;
 • неявка батьків для влаштування дитини в дошкільний навчальний заклад до 01 жовтня поточного року

При знятті з обліку дитини робиться відповідний запис в книзі обліку дітей.

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти (за рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради від 20.04.2017 р. №77):

вулиці Січових Стрільців (будинки №№2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 34а, 34б), Пушкіна (будинки №№13, 15, 17), В. Стуса, Антоновича, Гонти, Мостиська, Б.Хмельницького (будинки №№1, 3, 13, 14, 15, 17, 19), Вітовського

Коментарі закриті.