Історія закладу

Історія закладу

 

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Червона шапочка» гостинно відчинив свої двері маленьким калушанам 15 березня 1973 року. Садок перебував у відомстві виробничого об’єднання «Хлорвініл». Очолювали його завідувачі:

Василенко Віра Іванівна

                   

Боднар Тамара Василівна

Cпільним рішенням адміністрації, профкому концерну «Хлорвініл», адміністрації педіатричної служби міста Калуша дитячий садок «Червону шапочку» після капітального ремонту (в 1990 році) реорганізовано в санаторний дошкільний заклад для ослаблених дітей (10 груп) та для дошкільнят з церебральним паралічем (1 група). В садку було обладнано оздоровчий комплекс: фізіотерапевтичний кабінет, зал ЛФК, кімнати для приймання кисневих коктейлів, інгаляцій, масажу. В такому режимі ясла-садок пропрацював до 1994 року.

В червні 1995 року в зв’язку із закриттям ряду дошкільних закладів ВАТ «Оріана» ясла-садки «Дюймовочка» і «Червона шапочка» було об’єднано в один на базі приміщення «Червоної шапочки».

Із 1995 року по 2012 рік колектив очолювала завідувач

 

Кравченко Любов Василівна

В 1999 році ясла-садок «Червона шапочка» ВАТ «Оріана» передано у комунальну власність територіальної громади міста Калуша.

З 1 вересня 2003 року до серпня 2015 року дошкільний навчальний «Червона шапочка» вирізняється з-поміж інших функціонуванням групи компенсуючого типу з легкими вадами опорно-рухового апарату та групи з подовженим  перебуванням дітей у вечірні години (18:00 – 19:30).

Вихованцями спеціалізованої групи опікувався лікар-ортопед дитячої поліклініки Мельничук М.В. та медсестра з масажу та лікувальної фізкультури Яців Р.М.

З вересня 2015 року групу з легкими вадами опорно-рухового апарату перепрофільовано в логопедичну групу. Для її ефективного функціонування в закладі облаштований логопедичний кабінет,та введенов штат посаду вчителя-логопеда.

01 січня 2018 року дошкільний заклад було переведено на умови самостійного ведення господарської діяльності та бухгалтерського обліку. В цьому ж році посаду завідувача перейменовано в директора.

З 01 вересня 2019 року в закладі розпочала функціонування група спеціального признчення для дітей із затримкою психічного розвитку.

З 01 січня 2021 року назву ” Дошкільний навчальний заклад( ясла- садок) ” Червона шапочка” перейменовано на ” Заклад дошкільної освіти ( ясла- садок) ” Червона шапочка”

Електронна реєстрація дітей в ЗДО

НАША АДРЕСА

м. Калуш,

вул. Січових Стрільців,31

Івано-Франківської області, 77300

тел. (03472) 6-63-89

Email: shapochka31@i.ua

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПОГОДА

Погода

Статистика відвідувань:

1 користувачів переглядають сайт
Користувачі: 1 Бот