Запобігання та протидія булінгу

Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, –

тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, – тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Алгоритм дій педагогічного колективу

у разі виявлення ситуації булінгу

  1. Якщо педагог, або будь-який інший працівник закладу став свідком булінгу то, незалежно від того, поскаржилась йому жертва чи ні, він повинен проінформувати про цей випадок керівництво закладу освіти.
  2. Якщо педагог, або будь-який інший працівник закладу отримав усне або письмове звернення від дитини, щодо жорстокого ставлення по відношенню до неї з боку однолітків, педагогів, або інших осіб, то він повинен повідомити про це керівництво закладу освіти.
  3. Отримавши таке звернення, директор закладу освіти повинен скликати комісію з розгляду випадку булінгу та окреслити подальші дії.
  4.  До складу такої комісії можуть входити адміністрація закладу освіти, педагоги, психолог.
  5. Якщо комісія кваліфікує випадок як булінг, а не одноразовий конфлікт, адміністрація закладу освіти повинна повідомити про це уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.
  6. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг, а постраждала сторона не згодна з цим висновком, то вона має право звернутися до органів Національної поліції України.
  7. Забезпечити психологічний супровід здобувачів освіти, які постраждали від булінгу, стали його свідками, або вчинили цькування.

 

Всеукраїнський день дошкілля!

Всеукраїнський день дошкілля!!!

Упродовж тижня в закладі вирували емоції, панувала атмосфера піднесення, святковості у зв’язку з відзначенням Всеукраїнського дня дошкілля. Разом із улюбленими героями: Карлсоном, Казковою Феєю, Сонечком малята мандрували музичними, поетичними, танцювальними, змагальними стежинами. Дзвінкоголосе вітання старших дошкільнят доносило шану та вдячність за щоденне тепло виховательських сердець, щирість, доброту.

Величезне задоволення отримали малюки від руханки на свіжому повітрі з кульками, яка завершилась флешмобом “Садочок рідний – ти найкращий”. Нетрадиційно, оригінально педагоги-наставники організували естафету передачі досвіду молодим вихователям “Таке покликання нам долею дано”.

З ініціативи вихователя Музики О.М., за підтримки батьків та працівників у закладі проведено акцію по збору копійок номіналом 25 з подальниш їх обміном на діючі та передачею хворим дітям.

 

Фінансовий звіт за серпень 2021 року

  Фінансова звітність ЗДО «Червона шапочка»

 за  серпень 2021 року

Continue reading

Початок нового навчального року в садочку

Щедрий український край на таланти і врожай! Такій темі педагоги ЗДО (ясел-садка) “Червона шапочка” присвятили перший день роботи в новому навчальному році. Через рухливі, хороводні ігри, естафети, пісні вихованці груп старшого дошкільного віку “Сонечко” (вихователь Музика О.М.) та “Гніздечко” (вихователь Кузевич О.І.) прославляли неньку-Україну, демонстрували свою спритність, умілість в “збиранні” щедрих врожаїв. Обличчя дітей випромінювали радість, сяяли усмішками від довгоочікуваної зустрічі з друзями і улюбленими вихователями груп.

Прийом дітей станом на 01 вересня 2021 року

 

 

Інформація про прийом дітей в

ЗДО ( ясла-садок) « Червона шапочка» 

Continue reading

Фінансовий звіт за липень 2021 року

  Фінансова звітність ЗДО «Червона шапочка»

 за  липень 2021 року

Continue reading

Фінансовий звіт за червень 2021 року

  Фінансова звітність ЗДО «Червона шапочка»

 за  червень 2021 року

Continue reading

Облік дітей в ЗДО на 2023 рік

Облік дітей в ЗДО (ясла-садок) “Червона шапочка”

на 2023 рік

Continue reading

Фінансовий звіт за травень 2021 року

Фінансова звітність ЗДО «Червона шапочка»

 за  травень 2021 року

Continue reading

Електронна реєстрація дітей в ЗДО

НАША АДРЕСА

м. Калуш,

вул. Січових Стрільців,31

Івано-Франківської області, 77300

тел. (03472) 6-63-89

Email: shapochka31@i.ua

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПОГОДА

Погода

Статистика відвідувань:

1 користувачів переглядають сайт
Користувачі: 1 Бот