Список дітей, які перебувають на обліку для влаштування в ДНЗ

Список дітей,

які перебувають на обліку

для влаштування в ДНЗ (ясла-садок) «Червона шапочка»

 

№ з/п Дата реєстрації Прізвище та ім’я дитини Дата народження дитини Рік прийому

в ДНЗ (плановий)

 

Примітка

 

1 2 3 4 5 6
На І молодшу групу у 2019 р.

Рік народження: з 01.09.2017 по 31.08.2016 р.

 
1. 20.11.2017 Горняк Максим 29.07.2017 2019
2. 03.01.2018 Мельник Юлія 16.11.2016 2019
3. 12.04.2018 Турчин Давид 30.03.2017 2019
4. 07.06.2018 Гуменів Артем 22.01.2017 2019
5. 15.06.2018 Побігун Захар 02.06.2017 2019
6. 18.06.2018 Романів Неллі 29.03.2017 2019
7. 23.06.2018 Дем’янів Дарина 01.04.2017 2019
8. 19.07.2018 Лукач Арсеній 08.07.2017 2019
9. 06.08.2018 Єлисаветський Максим 23.01.2017 2019
10. 03.09.2018 Козій Матвій 31.05.2017 2019
11. 07.09.2018 Надворняк Матвій 07.09.2017 2019
12. 07.09.2018 Ахтимійчук Катерина 30.12.2016 2019
13. 08.10.2018 Луцька Євангеліна 22.10.2016 2019
14. 09.10.2018 Мануляк Анастасія 17.04.2017 2019
15. 16.10.2018 Головчак Віктор 16.05.2017 2019
16. 17.10.2018 Герасименко Поліна 17.04.2017 2019
17. 23.10.2018 Калатало Емілія 28.09.2017 2019
18. 06.11.2018 Демків Мілана 17.02.2017 2019
19. 09.11.2018 Долинський Богдан 09.12.2016 2019
20. 16.11.2018 Первак Роман 24.11.2016 2019
21. 28.11.2018 Чухній Богдан 20.06.2017 2019
22. 30.11.2018 Глібко Дарія 02.11.2016 2019
23. 15.12.2018 Рудинський Ярослав 27.12.2016 2019
24. 17.01.2019 Дутчин Андрій 27.04.2017 2019
25. 22.01.2019 Протецька Єлизавета 04.11.2016 2019
26. 20.02.2019 Яланська Каріна 16.04.2017 2019
27. 20.02.2019 Протоцький Максим 11.09.2017 2019
28. 01.03.2019 Венгрин Тереза 30.11.2016 2019
29. 14.03.2019 Кацедан Максим 29.04.2017 2019
30. 19.03.2019 Салій Устим 30.08.2017 2019
31. 21.03.2019 Джус Анна 02.10.2016 2019
32. 01.04.2019 Дзундза Владислав 15.02.2017 2019
33. 24.04.2019 Бейсюк Станіслав 22.08.2017 2019
34. 02.05.2019 Шевчук Дамір 17.04.2017 2019
1 2 3 4 5 6
На ІІ молодшу групу у 2019 р.

Рік народження: з 01.09.2016 по 31.08.2015 р.

 

 

1. 17.09.2017 Яцунський Мартін 17.05.2016 2019
2. 14.09.2017 Кутилко Олеся 04.07.2016 2019
3. 24.07.2018 Козій Ангеліна 25.09.2016 2019
4. 03.08.2018 Малинка Таїсія 07.08.2016 2019
5. 14.09.2018 Білоус Софія 15.07.2016 2019
6. 12.10.2018 Романишин Анна 15.06.2016 2019
7. 23.10.2018 Ярич Софія 25.09.2016 2019
8. 30.11.2018 Артемович Артем 18.04.2016 2019
9. 04.02.2019 Батіг Соломія 05.04.2016 2019
10. 11.03.2019 Чернецький Олександр 27.08.2016 2019
11. 19.03.2019 Савчук Вікторія 10.08.2016 2019
На середню групу у 2019 р.

Рік народження: з 01.09.2015 по 31.08.2014 р.

 

 

На старшу групу у 2019 р.

Рік народження: з 01.09.2014 по 31.08.2013 р.

1. 23.06.2018 Мазур Тарас 11.03.2014 2019
На логопедичну групу у 2019 р.

Рік народження: різновікова

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *